Skočit na obsah
Horni prave Horni leve

WinManažer

s námi jste vidět kontakty |  novinky |  legislativní informace


       |
INCOME, spol. s r. o.
Mukařovského 1985/5
155 00 Praha 5
tel.: +420 251 116 000
fax: +420 251 116 020

princip

WinManažer

Správa a archivace údajů Income Jackpot Systému

Aplikace WinManažer je určena k efektivní správě a archivaci údajů Income Jackpot Systému (IJS) ve vzdálených hernách. Způsob propojení s IJS je velmi variabilní a jeho implementace obvykle závisí na konkrétních možnostech dané herny. Za základní způsoby komunikace považujeme přímé propojení kabelem, vytáčené spojení pomocí modemů a on-line připojení přes internet (technologie Ethernet, GPRS, WiFi, xDSL apod.), přičemž způsob komunikace může být odlišný pro každou z heren. Ceny přídavných komunikačních zařízení se pohybují v rozmezí 2.500 až 10.000,- Kč a ne vždy lze použít zařízení libovolně dostupné na našem trhu.


Prosíme informujte se na aktuální seznam podporovaných zařízení. Většinu z těchto zařízení je možné zakoupit u nás.


WinManažer je „kancelářská“ aplikace, ale její instalace nemusí nutně končit v sídle firmy.


WinManažer je zdarma, můžete si jej nainstalovat na libovolné množství počítačů, např. na notebook nebo i domů. Aplikace je schopna provozu v počítačových sítích a díky jednoduchému systému uživatelských oprávnění ji může nezávisle používat více lidí v jedné firmě, aniž by všichni měli přístup ke všem údajům.


Jako volitelnou součást je možné nainstalovat program ServisManažer, který je neocenitelným pomocníkem při počáteční konfiguraci spojení a který umožňuje i výměnu verze přímo v IJS na dálku *).


Aktuální verze IJS jakož i aktualizace aplikace WinManažer jsou dostupné na internetu. Inteligentní detekční program sám rozpozná nově vydané verze a nabídne uživateli jejich automatizované nainstalování. Udržuje tak vaši aplikaci stále aktuální.


K instalaci systému WinManažer potřebujete:

  • na straně sídla firmy:
    • počítač s Microsoft Windows verze 98, ME, NT, 2000 nebo XP
    • komunikační zařízení (obvykle modem)
    • doporučujeme přístup na internet
  • na straně IJS v herně:
    • komunikační zařízení (obvykle modem)

*) Pozn.: Schopnost automatické výměny programu mají IJS servery od verze 3.0 a vyšší. IJS karta (J5, J6) ve vašem serveru musí být vybavena paměťmi FLASH.

Ke stažení: WinManazer132_inst.zip
 
INCOME, spol. s r. o.